Prekių katalogas

Medicinos prietaisų prekės ženklų gausa: kaip išsirinkti?

Medicinos prietaisų prekės ženklų gausa: kaip išsirinkti?

Medicinos prietaisai – įrenginiai, skirti stebėti, kontroliuoti ir palaikyti žmogaus sveikatą bei išvengti sveikatos problemų ateityje. Šie įrenginiai, pavyzdžiui, inhaliatoriai, kraujospūdžio matuokliai, termometrai ar svarstyklės naudojami ne tik gydytojų, bet ir kiekvieno žmogaus, kuris nori pasirūpinti savo sveikata namuose.

Medicinos įrenginių technologijos pastaraisiais dešimtmečiais sparčiai vystėsi, taip vis labiau gerinant žmogaus gyvenimo kokybę. Turėdami galimybę stebėti ir rūpintis sveikata ne tik gydimo įstaigose ar sanatorijose, galime kuo anksčiau įtarti ir identifikuoti sveikatos sutrikimus, todėl turėti medicinos prietaisus namuose – itin reikšminga. Tiesa, svarbu išsirinkti prietaisus tinkamai, kurie galėtų užtikrinti kokybę, tikslumą ir patogumą. Tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse apstu medicinos prietaisų, todėl išsirinkti prekę gali tapti iššūkiu.

Ko gero, pirmas žingsnis, kurį derėtų žengti norint įsigyti medicinos prietaisų – sužinoti, kokie prekės ženklai paklausiausi rinkoje. Šiame straipsnyje pasidalinsime populiariais medicinos prietaisų prekės ženklais, kuriuos rasite elektroninėje parduotuvėje farma24.lt. Šių prekės ženklų prietaisai pelnė pirkėjų pripažinimą ir pasitikėjimą dėl aukštos kokybės ir patikimumo, todėl tikime, kad straipsnis Jums padės išsirinkti tinkamiausią įrenginį.

Omron

Omron yra tarptautinė Japonijos įmonė. Prekės ženklas specializuojasi industrinės pramonės automatizavime, elektroninių komponentų gamyboje. Taip pat kuriamos tvarios elektros energijos gamybos sistemos ir diegiamos socialinių technologinių sistemos. Omron prekės ženklas itin populiarus dėl patvarių medicinos prietaisų, kurie skirti tiek profesionalams, tiek eiliniams medicinos įrenginių naudotojams – kraujospūdžio ir gliukozės matuoklių, termometrų, skausmą malšinančių įtaisų ir neinvazinių kvėpavimo sistemos prietaisų.

Omron produktų kūrėjai tiki, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo sveikatos būklės, turi gyventi visavertį gyvenimą. Siekdamas tai užtikrinti, šis prekės ženklas gamina įrenginius, padedančius užkirsti kelią ligoms, jas kontroliuoti ir gyventi nevaržant sveikatos sutrikimų. Įmonei svarbus prietaisų funkcionalumas: pravarčios funkcijos, rinkoje pirmaujančios techninės specifikacijos, prie gaminių pridedami reikalingi priedai, kruopščiai derinamas dizainas su funkcionalumu.
Šio prekės ženklo medicinos prietaisus galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Itin populiarūs kompresoriniai ir ultragarsiniai inhaliatoriai, skaitmeniniai ir bekontakčiai termometrai bei automatiniai žastiniai ir riešiniai kraujospūdžio matuokliai.

Medisana

Medisana prekės ženklo būstinė įkurta Vokietijoje. Įmonė yra viena iš pirmaujančių rinkoje, jau maždaug 40 metų gaminanti sveikatos priežiūros įrenginius. Prekės ženklas gamina plataus spektro medicinos prietaisus: kraujospūdžio, pulso ir gliukozės matuoklius, termometrus, svarstykles, inhaliatorius, difuzorius, grožį puoselėjančius prietaisus, skausmą malšinančius ir terapinius įrenginius. Svarbu paminėti tai, kad Medisana yra bene pažangiausias prekės ženklas pasaulyje, kuris gamina masažinius prietaisus. Ypatingai vertinamos masažinės sėdynės.

Kompanijos šūkis – Jūsų sveikata patikimose rankose – atsispindi prekės ženklo filosofijoje, nes Medisana nuolat siekia aukštų standartų. Itin daug dėmesio skiriama prekių kokybei, todėl produktų gamybos metu atliekami nuolatiniai patikrinimai bei užtikrinama, kad prekės atitiktų Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) kriterijus.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti daugelį Medisana prekės ženklo populiariausių gaminių, pavyzdžiui, kompresorinius ir ultragarsinius inhaliatorius, automatinius riešinius ir žastinius kraujospūdžio matuoklius, infraraudonųjų spindulių ir skaitmeninius termometrus, veido valymo prietaisus. Taip pat itin platus masažo prietaisų asortimentas, skirtas įvairioms kūno dalims ir probleminėms vietoms, pavyzdžiui, celiulitui, pėdoms, kaklui ir pečiams masažuoti.

Microlife

Microlife – daugiau nei prieš 40 metų veikianti medicinos diagnostikos įmonė, kuri specializuojasi prietaisų kūrime ir gamyboje. Microlife prekės ženklas daugiau nei prieš 40 metų buvo įkurtas Taivane, kuris yra pagarsėjęs kaip viena iš geriausiai medicinoje išsivysčiusių šalių. Taip pat netrukus buvo įkurtos būstinės Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Šveicarijoje, o prekės ženklas ėmė sparčiai populiarėti visame pasaulyje.

Gaminiai išgarsėjo tikslumu ir patikimumu, juos pradėjo naudoti medikai ir eiliniai žmonės asmeninei sveikatos stebėsenai. Microlife daug dėmesio skiria inovacijoms ir naujų technologijų kūrimui, pavyzdžiui, sukurta kraujospūdžio matavimo technologija AFIB yra vienintelė patvirtinta klinikinių tyrimų, gebanti kraujospūdžio matavimo metu aptikti prieširdžių virpėjimą.

Įmonė kuria ne tik pažangius kraujospūdžio matavimo prietaisus, bet ir inhaliacinius terapinius įtaisus, šildykles, svarstykles ir termometrus. Produktai yra saugūs naudoti, užtikrinama aukščiausia kokybė, preciziškumas ir patikimumas. Taip pat prekės ženklas pabrėžia, kad gaminiuose nėra aplinkai pavojingų medžiagų.

Rossmax

Prekės ženklas įkurtas Taivane, o būstinės paplitusios visame pasaulyje, pavyzdžiui, Šveicarijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje. Rossmax yra populiarus pasaulinėje sveikatos priežiūros rinkoje. Prekės ženklas turi platų medicinos prietaisų asortimentą, skirtą suaugusiųjų ir vaikų sveikatos stebėjimui (kraujospūdžio matuokliai, termometrai, gliukomačiai), terapijai (inhaliatoriai, šildytuvai), ligų prevencijai (svarstyklės).

Įmonė kuria ir gamina aukštos klasės prekes su pažangiomis technologijomis ir išskirtine kokybe. Rossmax produktai platinami daugiau nei 80 šalių, yra patikrinti ir patvirtinti klinikinių tyrimų. Įmonė didžiuojasi sertifikatais (BHS, ESH, CE, ISO 13485), kurie patvirtina produktų saugumą, stabilumą, patikimumą, tikslumą ir aukštą kokybę.

Elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti daugelį Rossmax prekės ženklo populiariausių prekių: mechaninius, automatinius riešinius ir žastinius kraujospūdžio matuoklius, skaitmeninius ir bekontakčius termometrus, inhaliatorius.

Oromed

Oromed prekės ženklas įkurtas Lenkijoje ir atitinka Europos Sąjungos aktų teisės reikalavimus. Įmonė siūlo platų medicinos prietaisų asortimentą: kraujospūdžio matuoklius, svarstykles, bekontakčius termometrus, inhaliatorius, pulsoksimetrus, oro drėkintuvus, grožiui ir higienai skirtus prietaisus.

Prekės ženklas užtikrina aukštą gaminių kokybę, bendradarbiauja tik su pasaulyje pripažintais medicinos prietaisų gamintojais bei palaiko ryšius su sveikatos priežiūros padaliniais. Visiems gaminiams ir paslaugoms taikoma integruota kokybės vadybos sistema ISO9001 / ISO13485 bei suteikiama ilgalaikė garantija.

Siūlome įsigyti Oromed medicinos prietaisus, pavyzdžiui, automatinius riešinius ir žastinius kraujospūdžio matuoklius, pulsoksimetrus, bekontakčius termometrus, inhaliatorius, oro drėkintuvus, elektrinius dantų šepetėlius, kūdikių priežiūrai skirtus prietaisus.

Pic

Pic prekės ženklas kilęs iš Italijos, kurioje yra itin paplitęs. Įmonė jau daugiau nei 50 metų kuria medicinos prietaisus, kurie padeda žmonių sveikatos gerinimui. Nuo 2018 m. priklauso MTD (Medicinos technologijų ir prietaisų) grupei, kuri įkurta apjungus dvi klestinčias įmones – Pikdare ir HTL Strefa, turinčias daugiau nei 80 metų patirtį.

Pic – viena iš pirmaujančių diabeto gydymo ir prevencijos priemones kuriančių ir platinančių įmonių. Rinkoje itin vertinami adatiniai rašikliai, venų punkcijai, kraujospūdžio ir temperatūros stebėjimui skirti prietaisai, purkštuvai ir tvarsčiai. Pažymėtinas įmonės indėlis į vienkartinio beskausmio švirkšto sukūrimą, kuris užtikrino greitą ir mažiau skausmingą injekciją.

Elekro Warm

Elektro Warm yra Lenkijoje įkurtas populiarus prekės ženklas, ypatingai paplitęs ir vertinamas Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi batų džiovintuvų ir batų apkaustų gamyboje. Elektro Warm turi tikslą, kurį visiškai įgyvendina – kuria kokybiškus, pažangius, įvairaus dizaino, patvarius gaminius.

Elektro Warm batų džiovintuvai su oro pūtimo funkcija pagreitina batų džiūvimo laiką, o ozonavimo ir UV šviesos funkcijos sterilizuoja batų vidų – apsaugo nuo pėdų ligų ir užtikriną komfortą avint batus. Džiovintuvai taip pat gali būti naudojami drabužiams, pavyzdžiui, pirštinėms, kepurėms, kojinėms, šalmams, džiovinti ir dezinfekuoti, o apkaustai – užtikrinti saugius pasivaikščiojimus šaltuoju sezonu.

Taigi, medicinos prietaisų prekių ženklų gausa gali susukti galvą. Vis dėlto, ši daugybė skatina konkurenciją tarp gamintojų, kuri yra naudinga pirkėjams – suteikia žmonėms galimybę pasirinkti labiausiai tinkantį medicinos įrenginį, atsižvelgti į poreikius, biudžetą ar kokybės standartus. Žinant patikimus ir paplitusius prekės ženklus, galima nesudėtingai ir greitai išsirinkti geriausią medicinos prietaisą.