Tamponai organinės medvilnės, SUPER PLUS 15 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  419
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  Gamintojas
  GENTLE DAY®
 • Per makšties gleivinę lengvai patenka cheminės medžiagos, kurios kaupiasi organizme ir ilgainiui gali sukelti įvairių sveikatos sutrikimų, todėl renkantis tamponus būtina atkreipti dėmesį į jų kokybę ir ekologiją.

  Naudodamos Gentle Day® tamponus išvengsite odos sudirgimo, makšties išsausėjimo, alerginių reakcijų ir kenksmingų chemikalų poveikio – sveikiau Jums ir aplinkai.

  Gentle Day® tamponai yra gaminami iš 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės, tuo tarpu, dauguma tamponų, kurie šiuo yra metu rinkoje - pagaminti iš viskozės. Tai - gausiai absorbuojantis pluoštas. Šis pluoštas išsiplečia ir prilimpa prie makšties sienelių - gali sukurti palankią terpę bakterijoms, kurios sukelia Toksinio šoko sindromą (TŠS). TŠS – reta, bet labai rimta liga. Ji ištinka tuomet, kai mūsų kūnas aptinka svetimkūnį organizme. Norint išvengti TŠS rekomenduojama naudoti kuo mažesnio sugeriamumo, natūralaus medvilnės pluošto tamponus, juos dažnai keisti ir nešioti pakaitomis su higieniniais paketais.

  Tamponai apsukti hipoalerginiu tinkleliu, kurį mes vadiname „saugumo tinkleliu“. Šis tinklelis apsaugo tamponą nuo pluošto atsiskyrimo ir suteikia tamponui glotnumą. Kai kurie tamponai neturi tokios geros apsaugos, tokiu būdu atsiskyrę plaušeliai gali likti prikibę prie makšties sienelės (daugiausia paskutinėmis dienomis, kai kanalas yra sausesnis dėl negausaus kraujavimo), tai yra priežastis, sukelianti toksinio šoko sindromą.

  Tamponai neturi kenksmingų chemikalų, yra nechloruoti, be dioksino ir be kvapiklių. Dioksinas yra antrinė medžiaga, atsirandanti naudojant chlorą (balinančią medžiagą). Jis yra glaudžiai siejamas su vėžiu. Dėl dioksino toksinių savybių gali būti pažeidžiama ir moters reproduktyvinė sistema. Tai siejama su endometrioze ir gali paveikti imuninę sistemą.

 • Alternatyvios prekės

  Įklotai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 15 vnt

  Natūralūs įklotai su medvilne. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  199
  Naktiniai paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 8 vnt

  Daugiausiai sugeriantys paketai gausių menstruacijų metu bei naktį. Tinka jautriai odai, nesukelia alergijos.

  279
  Drėgnos servetėlės iš bambuko, ekologiškos, 10 vnt

  Švelnios, bekvapės, nepalieka lipnumo jausmo, su alijošiumi ir vitaminu E

  188
  Menstruacinė taurelė M/L

  100% medicininis TPE

  3449
  Švelnus intymios higienos prausiklis, 250 ml

  Bekvapis, su pieno rūgštimi, alijošiaus ir spanguolių ekstraktais.

  710
  Tamponai organinės medvilnės, SUPER 18 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  389